STÖ’ler için Kaynak Geliştirme ve Finansal Sürdürülebilirlik Eğitimleri Başlıyor

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, STGM’nin yürütücüsü olduğu STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapasite güçlendirme eğitimleri, küresel ölçekte yaşanan COVID-19 salgınına dönük önlem ve düzenlemeler doğrultusunda uzaktan eğitim yöntemleriyle devam ediyor.

Bu kapsamda, “STÖ’ler için Kaynak Geliştirme ve Finansal Sürdürülebilirlik” eğitimleri karma (senkron ve asenkron) çevrimiçi yöntemlerle üç ayrı katılımcı grubuyla, aşağıdaki tarihlerde aynı içerik, eğitmenler ve programla gerçekleştirilecek. Eğitimler aracılığıyla STÖ’lerin bütünsel yönetim yaklaşımının bir parçası olarak kaynak geliştirme ve yönetimi konusunda kapasitelerinin güçlendirilmesi amaçlanıyor.

  1. Eğitim: 12 Mayıs 2020 Salı ve 13 Mayıs 2020 Çarşamba
  2. Eğitim: 16 Mayıs 2020 Cumartesi ve 17 Mayıs 2020 Pazar
  3. Eğitim: 20 Mayıs 2020 Çarşamba ve 21 Mayıs 2020 Perşembe

Eğitime katılmak isteyen STÖ temsilcileri 6 Mayıs Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabilirler.

Bu haber ve içerikle birlikte iletilen tüm görseller ve ekler, stgm.org.tr web sitesinden alınmıştır. Bağlantıda verilen kişi ya da kuruma özel olup Göç ve SİVİL Toplum Projesi’ni uygulayan ve fonlayan kurumların ve bu kurumlar vasıtasıyla görevlendirilmiş kişilerin resmi görüşünü yansıtmaz.

Haberin tamamı için aşağıda yer alan linki ziyaret edebilirsiniz:

http://www.stgm.org.tr/tr/icerik/detay/stoler-icin-kaynak-gelistirme-ve-finansal-surdurulebilirlik-egitimleri-basliyor