STÖ’LER İÇİN UZAKTAN EĞİTİM PLANLAMA WEBINAR’I DÜZENLENİYOR

STGM, korona günlerinde çalışmalarını eve taşımak durumunda kalan ve uzaktan eğitim yürüten ve/veya yürütmeyi gündemine almış olan sivil toplum örgütlerine çalışmalarında destek olmak hedefiyle “STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama” webinarı düzenliyor. 

14 Nisan 2020 Salı günü 15:00-16:00 saatleri arasında düzenlenecek olan webinar, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve STGM’nin yürütücüsü olduğu Kaynak Merkezi Projesi Kapasite Geliştirme Koordinatörü Burçak Özoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.

Webinar’da hangi konular ele alınacak?

  • Uzaktan eğitim yüz yüze eğitimden hangi açılardan farklıdır?
  • Uzaktan eğitimin temel tasarım aşamaları nelerdir?
  • Bu aşamaları tasarlarken hangi başlıklar, nasıl ele alınmalıdır?

Webinar’a nasıl katılabilirsiniz?

Webinar 14 Nisan 2020 Salı günü Türkiye saatiyle 15.00’te başlayacak. “STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama” webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar sisteme kaydolabilirler. Aynı anda 300 kişinin katılabildiği webinara, herhangi bir eleme olmadan, ilk bağlanan 300 katılımcının erişimi sağlanacak.

Bu haber ve içerikle birlikte iletilen tüm görseller ve ekler, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi’nin web sitesinden alınmıştır. Bağlantıda verilen kişi ya da kuruma özel olup Göç ve SİVİL Toplum Projesi’ni uygulayan ve fonlayan kurumların ve bu kurumlar vasıtasıyla görevlendirilmiş kişilerin resmi görüşünü yansıtmaz.

Haberin orijinal linki:

http://www.stgm.org.tr/tr/icerik/detay/stoler-icin-uzaktan-egitim-planlama-webinarina-davetlisiniz